Reklama
Reklama

Redakcja Hub.pl

Serwis Hub.pl to miejsce, w którym pasja do nauki łączy się z aktualnymi trendami w edukacji i świecie naukowym. Miłośnicy nauki znajdą tu sporą dawkę informacji popularnonaukowych, ciekawostek ze świata, zagadek i quizów, które nie tylko informują i bawią, ale też zachęcają do myślenia.

Redakcję serwisu Hub.pl tworzy zespół doświadczonych dziennikarzy i specjalistów w zakresie edukacji i nauki. Nasi dziennikarze dostarczają newsów edukacyjnych, popularnonaukowych i tekstów rozrywkowych: zagadek oraz quizów, które jednocześnie bawią i uczą. Poznaj bliżej zespół Hub.pl!

Redakcja serwisu Hub.pl

Monika Wąs ukończyła studia z historii o profilu nauczycielskim, administracji oraz edytorstwo i redakcję tekstu. Wiedzą dzieli się na różne sposoby. Pracowała m.in. jako egzaminatorka w ramach nauczania domowego, koordynatorka ds. projektów wydawniczych, redaktorka w czasopiśmie akademickim. Recenzowała też książki popularnonaukowe. Od 2022 roku jest dziennikarką w serwisach edukacyjnych Grupy Interia. Pisze artykuły newsowe i popularyzujące różne dziedziny wiedzy. W quizach często zadaje trudne pytania i wymyśla podchwytliwe podpowiedzi.

Agnieszka Tkacz - absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Najbardziej ceni sobie wszechstronność, przez co na swoim koncie ma już przygodę z tańcem, boksem, jogą, gotowaniem, a nawet szydełkowaniem. W wolnym czasie nadrabia filmowe zaległości i odkrywa muzyczne ciekawostki. Mimo że uwielbia Kraków, w głębi serca na zawsze pozostanie Pomorzanką.

Justyna Nachman - z wykształcenia inżynier zootechniki i przyszły magister leśnictwa. Wybrane studia są odzwierciedleniem moich zainteresowań - zoologii, ekologii, klimatu i wszystkiego, co z nimi związane. Pisanie natomiast od dziecka sprawiało mi ogromną przyjemność. Od opowiadań w szkole, przez eseje i prace dyplomowe na studiach, po copy obecnie. W wolnym czasie realizuje się artystycznie w wielu dziedzinach sztuki, m.in.: malarstwie olejnym, akrylowym, akwarelach, rysunku i grafice.

Zobacz też:

Kolejny kraj analizuje wpływ urządzeń elektronicznych na dzieci. Zaskakujące efekty

Prędkość dźwięku na Marsie inna niż na Ziemi. Zdumiewające odkrycie naukowców

Mimikra i mimetyzm. Jak wykorzystać "efekt kameleona" w szkole i w pracy?

INTERIA.PL